| xDoll a întrebat:

Hey TPU!
lunii e onomastica mamei si vreau sa ii fac un cadoou
vreau sa fie ceva facut de mine [deci nu cumparat]
problema e ca nu am idee ce sa-i fac
daca mi-ati putea da niste idei ar fi fffoarte bine
multumesc!

stiu ca v-ati saturat de scuze... dar nu mai am timp asa ca...scuze puppy dog eyes

fundita+vot

4 răspunsuri:
| 9089 a răspuns:

Iei o poza cu ea si o lipesti p o foaie colorata si o indoi in 2 si innauntru scrii niste intamplari mai amuzante sau ce vrei u sa scrii

| drtractor a răspuns:

Depinde si ce talente ai... picteaza-i ceva sau scrie o poezie...

| Stefiii_7313 a răspuns:

- o poezioara / cateva versuri scrise special pentru mama talove struck
o felicitare facuta manual (folosind o poza, folosind carton si culori, folosind carton si colaje, folosind matrite cu ajutor carora sa coasem cu ata diverse modele)
sauuu. ceva simpu
Fa`i niste prajituribig grin.ai s`o impresionezi multhappy

| snep8 a răspuns:

Mai ales daca ii da foc la bucatarie o sa fie tare impresionata. poti sa ii spui ca bucataria a fost lumanarea de pe tort laughing