| anonim_4396 a întrebat:

ma simt confuza credeți ca ar merge o relatie intre un baiat de 16 ani si o fata de 18? Suntem prieteni dar de ceva timp el parca se comporta diferit ca si cand m-ar placea si imi cam place asta e ciudat, nu mi-a placut niciodata de cineva mai mic

8 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Rosiexx, lasa prejudecatile la o parte. Daca iti place baiatu' go for him.

| iKoder a răspuns:

Varsta nu este asa de importanta doar daca este un numar foarte mare dar daca iti place de el ce mai astepti happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de caracterul lui, sunt rar cazurile in care poate fi suficient de matur un puști între 15 și 22 de ani, dar cum sunt si oameni extremi de imaturi la vârste înaintate, tot ce-i posibil!

| Clytia a răspuns:

Da, plus că diferența nu e mare. Așa că, baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e o diferenţă mare de vârstă între voi. Dacă aveţi sentimente comune şi dacă vă placeţi de adevărat, puteţi fi împreună.

| mgtow a răspuns:

Relatiile au o durata limitata pana intervine plictiseala sau altul cu situatie materiala mai buna

| Michaeel a răspuns:

As zice ca merge, exista doar doi ani diferenta dintre voi si daca va placeti reciproc cu siguranta puteti avea o relatie frumoasa happy

| Anonima163333 a răspuns:

2 ani nu ii diferența mare, mai exista și astfel de cazuri. Pentru adulți e mai ușor, dar voi fiind adolescenți, poate aveți altfel de preocupări.
Alegerea este a ta, fa ce simți, poate chiar o sa mearga. Succes