| laure_3087 a întrebat:

Mi-am facut o prietena, eu am 14 ani si ea la fel. Si ea este mai "crazy" sa zic asa si i-a venit in minte aseara pes mess, cand vorbeam cu ea sa facem dragoste, iar eu i-am spus ca ma mai gandesc. Ce ziceti? Sa o fac sau nu, prezervative fac rost nu-i "bai". Astept raspunsuri / pareri.

Răspuns Câştigător
| oCiudata a răspuns:

Buna,mie nu mi se pare ''crazy'' ci mi se pare o fata ''usoara''.Scuza-ma ca spun acest lucru poate te jignesc si nu vreau asta. Daca ea vrea si daca tu vrei o puteti face. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

10 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Rupei pi2dawinking daca vrea inseamna ca stie meserie, deci sa vezi ruperewinking
Nu uita de protectiewinking

| MsdfdsSeArde a răspuns:

Poi...poti sa o faci...dar sa ai mare grija, dar sa stii ca si dragostea e ca primul sarut, conteaza cel mai mult cand o faci pentru prima data.

| demonykangel a răspuns:

Pai daca ea isi doreste lucrul asta fa'o...dar doar daca o iubesti si sa va protejati.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveNiki a răspuns:

Si cand so duce cu burta la gura la masa si tasu sa nu te plagi aici!
Sau cand deveniti parinti laughing

| eu1893 a răspuns:

Nu pierde ocazia happy

| Teodor555 a răspuns:

Cum pnm, voi va faceti prietena la 14 ani si vor imediat sa faceti dragoste, in pnm eu pana acum nu am avut nici o prietena. e prea devreme...

| MnIwant a răspuns:

Fa'o ca tie nu are ce ti se intampla.E bine sa ai experienta!happy.Fa'o dar foloseste prezervative si ai crija sa nu o lasi doamne fer. insarcinatalaughing...Bafta!winking Fundita?:X

| alina_6234 a răspuns:

Nu stiu care ii mai crazy ea ca tia propus sau tu ca te gandesti la asa ceva stati linistit ca nu se gata lumea aveti vreme si de sex dar mi se pare cam devreme la 14 ani