| DreamWhite3000 a întrebat:

mie imi place de o fata din clasa I dar nu stiu cum sa o fac si pe ea sa ma placa...De obicei incerc sa ma fac placut fiind haios, am aspect fizic, sunt destept.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de priceput... nu-i asa? rolling on the floor Se refera la faptul ca o place inca de pe vremea cand erau in clasa I-a. Ay, ay, ay, ce ti-e si cu logica asta!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca ea nu a manifestat si nu are/simte nici in prezent sentimente de atractie reciproca, sansele de a te "remarca" sunt cu atat mai mici cu cat este mai mare timpul ce a trecut din momentul in care v-ati cunoscut. Poti incerca in continuare, insa sansele de reusita pot fi considerate ca fiind minime. Succes

| OMFGConrad a răspuns:

Clasa I?! Măi băiețaş, eu zic să-ți vezi de altele, mai bine pentru amândoi.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru OMFGConrad):

Greu de priceput... nu-i asa? rolling on the floor Se refera la faptul ca o place inca de pe vremea cand erau in clasa I-a. Ay, ay, ay, ce ti-e si cu logica asta!