| Iulia788 a întrebat:

Mie imi place de un baiat cu 2 ani mai mare.Este dragut,dar genul acela de baiat care conteaza doar el,"vedeta"scolii,narcisist si foarte orgolios, dar pe langa toate acestea este dragut si amuzant.Cred ca el vrea doar sa atraga atentia prin acele"defecte".El stie ca il plac si cand ma uit la el,el se uita serios,iar cand sunt cu spatele se uita dragut si cand se uita la mine,se uita nu se incurcalaughingse preface ca ii asculta pe ceilalti, doar ca ma priveste pe mine.Nu ne cunoastem,nu vorbim am incercat, dar nu a raspuns.E o persoana foarte orgolioasa si prietenii lui spun:"Niciodata nu s-ar uita la cineva mai mic!"Dar acum sa fim seriosi 2 ani? Mare chestie+ca nu exista o regula pentru placut...Nu stiu ce sa mai cred,as vrea sa vorbesc,sa-i spun,dar nu am idei,nu stiu ce sa-i spun, e greu si mi-e teama de raspunssad Funda:*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ar fi bine sa te tina teama mai mult.

| mirunanicole12345 a răspuns:

Pai daca este narcisist cam greu sa fie vreo sansa mai ales ca el se place numai pe sine. daca te placea nu ii pasa de ce cred altii

| davidut11 a răspuns:

Pai situatia ta e cam conplicata el poate fi dragut pe dinafara dar nu sti cum e pe dnauntru trebuie primadata sa va intalniti si sa mergeti sa vorbitzi si sa va cunoasteti mai bine fa-ti curaj si mergi la el si spune-i sa vina cu tine intun loc mai retras si intreaba-l daca ar vrea sa a intalniti si sa stii ca dragostea nu are varsta si nici inaltime asa ca nu-ti fa griji daca va iubiti totul o sa fie bine bafta:*

| Iulia788 explică (pentru davidut11):

Nu ne cunoastem si eu nu prea vreau sa fac eu pasul asta cu vorbitul...el nu are picioare?