| eualexandra321 a întrebat:

MULTUMESC DACA IMI ACORDATI ATENTIE! Cum iti dai seama ca un baiat necunoscut dar pe care l-ai auzit cum vorbeste si cum se comporta,te place? Da semne ca ma place dar vreau sa stiu de la voi, ca el nu are curaj sa vina sa-mi spuna si nici eu n-am curaj sa ma duc la el.SI NU VREAU SA SPUNETI COMPORTAMENTUL SPUNE TOTUL O SA-TI DAI SINGURA SEAMA.CI VREAU SA-MI SPUNETI MAI DETALIAT CUM SE UITA,CUM RECATIONEAZA, CEVA DE GENU.

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Lamureste-ma si pe mine cu o chestie: cum poate sa te placa daca e necunoscut?

| Mitrescu_Eduard_1998 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci la el si sa va cunoasteti mai bine apoi daca vezi ca se schimba si limbajul si comportamentul sa-i acorzi o sansa si o sa vezi ca poti schimba viata unui omwinking