| eualexandra321 a întrebat:

Hey,TPU! MULTUMESC DACA-MI ACORDATI ATENTIE! Daca un baiat care da semne ca te place ii spune prietenului sau se se uite la tine,ce inseamna? Am observat de multe ori ca daca se uita la mine se uita si prietenii lui in spate, si nu stiu ce sa cred! Mersi muult!:*

8 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Te place dar tine sa i intrebe, sa le ceara parerea si prietenilor. asta e!

| NuMaContrazice a răspuns:

Da, te place. De obicei prietenii te tachineaza cand afla ca iti place de o fata.

| Larisssaa a răspuns:

Păi este posibil ca prietenii lui să ştie că te place. Şi poate vrea să vadă dacă şi tute uiţi la el. Eu cred că asta înseamnă când o gaşcă de băieţi se uită la tine.

| d3javw a răspuns:

Poatte sa insemne ca esti bunahappysi sti la ce ma refer sau cere parerea prietenilor lui in legatura cu tine daca ii place de tine o sa-ti dea like la pozele de pe fblaughingmult succes:*

| Lykan a răspuns:

Te studiaza si se gandeste sa iti spuna ceva mereu se consulta cu cineva

| Turok90 a răspuns:

Oricum ar fi i s-a pus pata pe tine.

| Mariana2B a răspuns:

Depinde daca chiar te place de multe ori baieti fac asta cand zic uite ce obsedata e asta? uite ce bine arata? sau ce zici de ea? depinde de situatie trebuie sa ai mare grija la ce face si cum se comporta.

| xZIonutZx a răspuns:

Eu sunt baiat.da te place cu siguranta happy asa mai fac si eu cateodatalaughing