| Theoooooo a întrebat:

Hey tpu...nu m-am mai vazut cu iubitu de cateva zile...intr-o zi nu am putut eu
in cealalata a zis sa il sun daca ies si nu mi-a raspuns iar aseara el a iesit cu gasca si pe mine nu m-o chemat
azi am vrut sa vad daca ii pe invizibil si la avatar arata o poza cu el care tinea in brate o blonda
nu stiu ce sa cred si ce sa fac
voi credeti ca mai suntem impreuna?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pune-ti o poza cu un blond in bratele caruia razi fericita, inchide-ti telefonul si pleaca la piscina cu fetele.
Si lasa-l pe el sa se intrebe daca mai sunteti impreuna.
Cu vorba buna nu vad sa se rezolve ceva.

| catyZz a răspuns:

Daca o sa te intalnesti cu el sau iti raspunde la telefon ..intreabal pe el daca mai simte ceva pentru tine..si daca relatia voastra mai are rost sa continue ...succes!

| Tmcn a răspuns:

Haha, alt las care iese cu alta pe la "spatele" prietenei. Vrea sa va tina pe amandoua din cate vad. Vezi asemenea poza la avatar si iti face faze din astea si tu te intrebi daca mai sunteti impreuna? In loc sa iti plangi de mila, da-i papucii, de-astia dai la tot pasul.