| Lucylucia45 a întrebat:

Nu stiu cum sa spun, dar o spun direct: IMI PLACE DE VERISORUL MEU! O.O Stiu. poate va intrebati, cum poate o verisoara sa isi iubeasca verisorul? Nici eu nu stiu. big grin
Dar in fine, nu stiu ce sa fac! Nu-mi mai pot lua gandul de la el! E asa frumos >.<
Cum sa-mi pot lua gandul de la el?
P.s: nu luati in seamna cati de ~nu stiu~ am scris.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic, este doar simpatie intre rude, nimic sexual!

| WaterDrop a răspuns:

O faceau tot timpul pe vremuri.De ce nu ai face`o si tu? Si la ora actuala sunt o multime de relatii de acest gen.Nu te ingrijora prea mult si da`i bataie, daca asta este ce iti doresti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, caută-ți o preocupare mentală. Citește o care, apucă-te de un serial. Ieși în oraș, socializează. Și cel mai important, evită, să te gândești, sau să te întâlnești cu el, etc.

| NameHarris a răspuns:

Este o dragoste trecatoare happyai putea sa-ti gasesti si tu niste ocupati sa uiti de elhappy

| OMFGConrad a răspuns:

Uită-te la Game of Thrones, poate-ţi dă ideii.

| Lucylucia45 explică (pentru OMFGConrad):

Sunt fata. O.o

| OMFGConrad a răspuns (pentru Lucylucia45):

Nu are restricţii de sexe.
Mno, era un răspuns la mişto.
Eu zic să-ţi iei gândul.md de la el. Are 22 de ani, iar tu 12. Nu-i arde lui de relaţii cu verişoara minoră plus că e cam incest.
Băieţi frumoşi nu găseşti?

| Giulia97Anna a răspuns (pentru OMFGConrad):

Lol laughing

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Gindestete mai bine si puneti la tine in gind ca intre voi nu poate fi nimic, ca voi sunteti verisori

| Lucylucia45 explică:

*luati
Inca ceva..nu era necesar sa spun asta dar.el are 22 ani iar eu 12.
Nu ma criticati -_-

| Oana92 a răspuns (pentru Lucylucia45):

De fapt, cu asta trebuia sa incepi!

| Lucylucia45 explică:

Apropo: dau funda!

| VivienneL a răspuns:

Diferenta de varsta intre voi doi este mult prea mare si el ar fi automat numit pedofil in cazul inceperii unei relatii. Cat despre faza cu verisorii... Nu este neaparat un lucru foarte grav (depinde si de gradul de rudenie) cea mai buna prietena a mea a avut o relatie de 10 luni cu verisorul ei vitreg si o fost ok.
Eu zic ca ar trebui sa treci peste... Incearca sa rupeti legatura si sa iti ocupi timpul cat mai mult si o sa il uiti :* Succes!