| silvya0534 a întrebat:

Hey TPU! O întrebare destul de ciudata dar ma irita foarte tare situatia
Am candidoza vaginala si eu de multe ori făceam sex neprotejat cu iubitul meu, intr o zi am făcut o iar si lui a doua zi i-a aparut un "cos" pe capul penisului, este de la candidoza?
Tin sa menționez ca in trecut am mai facut cu un fost de al meu(știu ca o sa fiu judecată pentru chestia asta) si lui nu i-a aparut nimic, este vreo problema?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta se va intampla non stop, fiindca in loc sa faci tratament si sa scapi de candidoza, o tot dai altora si revine la tine.

| dullcat a răspuns:

Da, este o problema mare faptul ca nu respecti tratamentul si alegi sa faci sex in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trateaza-te de boala asta si pe urma fa sex. Nu e bine pentru tine in primul rand. Sunt destule creme la farmacie, ori incearca sa gasesti supozitoare vaginale, altfel nu mai scapi de ea.

| Ka0ru a răspuns:

Absolut scarbos din partea ta ca nu i-ai spus. Fa sex protejat, trateaza-te sau nu mai face sex deloc.

| Hollyg a răspuns:

Bună! Candidoză nu este o boală cu transmitere sexuală, deci nu, nu e de la tine.