| lilly12345678 a întrebat:

O prietena de-a mea a vb ca un baiat super simpatic:X pe care il plk foarte mult iar el a zis ca nu sunt nici buna nici rea adica intre iar eu as vrea sa fiu ca el dar nu stiu sigur daca ma place si nu as vrea sa-mi fac sperante false.PS:NU AM CURAJ SA IL INTREB DACA MA PLACE, dar sambata asta ma duc cu el la piscina si nu prea stiu cum sa ma comport ca sa aflu de la el asta! cel mai bun raspuns funda:X

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu esti nici buna,nici rea,nu te mai agita.
Te simpatizeaza,nu te place.
Mergi la piscina si cauta sa te distrezi cu adevarat,nu-l mai pune in centrul lumii tale,nu e locul lui acolo.
Sa fii mandra si frumoasa,va aparea cel pentru care nu vei fi numai buna,ci PERFECTA!
Uita-l pe cel care iti place acum,e orb, lasa-l.
Si spera, mult!

4 răspunsuri:
| AliiB a răspuns:

Cum adica nu esti nici buna nici rea? La personalitate sau la aspect se referea? laughing
Daca la aspect atunci precis nu te place. Asta a fost o forma mai politicoasa in a spune ca nu ii place aspectul tau. (toti baietii simpatici folosesc replica asta) laughing
Iar daca la personalitate se referea...mult succes, mai ai sanse sa te placa.
Succes!

| poliku a răspuns:

Iti spun eu.Cand esti indragostit vezi lumea altfel fata de altii care nu sunt.Tu crezi ca daca ii vei vorbi te vei face de rusine in fata lui.Ei nu e asa, fa-ti curaj si bagate cu el in seama.Nui neaparat sa il intrebi direct pentru ca oricum asta chiar e naspa.Dar sa va facet o relatie de prietenie e foarte OK plus de asta din prietenie de multe ori naste dragostea.
O zi buna.pa.pa

| Nicol_2691 a răspuns:

Pai. atunci e numa bine daca vine si el la piscina. smug
Dar comportate frumos. si dupa accea totul o sa decurga de la sine.
hee hee

| AdY a răspuns:

Whaaaaaa
nu vei afla nicicum daca te place sau nu. Daca asa tare tii la dinsu, intreaba-l direct si gata sau a doua varinta.mmmmm, nu exista alte varinte.