| Snopic25 a întrebat:

:O3. AM si eu o problema legata de un baiat. EU am 14 el are 17. Amandoi facem sport dar la echipe diferite. L'am mai vazut pe la unele meciuri dar nu am avut tupeu sa vorbesc cu el ..De curand am fost in cantonament. unde l'am vazut si pe el. am facut rost de numarul lui si am vorbit prin mesaje cu el o ora intreaga. Cand i-am spus cine sunt si-a dat seama imediat apoi am mai vorbit putin. Dar faza e ca are gagica.(gagikasa are 15 ). Dar am vazut ca nu are nici o problema cu ea... Ce ziceti sa'i mai trimit mesaje sau il stresez prea mult. Daca nu mai imi raspunde ce fac?

Răspuns Câştigător
| AnnaKarenina666 a răspuns:

Nu faci nimic rău dacă îi dai mesaje în continuare și deveniți prieteni. Poate chiar va ajunge să te cunoască mai bine și să o lase pe actuala pentru tine.winking Baftă!

2 răspunsuri:
| Madytzaa a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa iti marturisesti sentimentele pentru el sau daca nu atunci cand il vezi zambeste-i, arata-i ca e o persoana mai speciala. Dupa ce ii vei spune ca il placi sau dupa ce isi va da el seama, o sa ia o decizie. Poate o sa vrea sa ramana cu actuala sau cu tine, dar decizia asta o poate lua doar el. Sper ca te-am ajutat!

| SunShine82 a răspuns:

Daca il placi. continua sa-i trimiti mesaje, iar el va vedea cat de mult tii la el. In caz ca nu iti raspunde, lasa-l o perioada in pace. iar dupa o sa vezi cum se intoarce la tine! Mult succes :*