| Gabriela144 a întrebat:

odata stateam cu prietenul meu pe banca in parc si prietena mea cea mai buna.Itre timp ea a plecat si au venit niste prieteni de a lui un prieten de al lui a zis:mai bine o alegeai pe cealalta ca ii mai frumoasa si nu stiu ce asta mai cam pus semne de intrebare...

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Eu spun sa nu iti faci griji. probabil acel baiat are gusturi diferite de ale prietenului tau si est emai tupeist asa ca isi da si el c parerea de geaba fara sa il intrebe nimeni. tu nu trebuie sa iti faci griji pentru ca prietenul tau tea ales pe tine nu pe prietena ta. Cine stie poate ca acelui baiat ii plac genul de fate care se aseamana cu prietena ta...
P. S. nu trebuie sa iti faci griji in legatura cu ce a spus pentru ca fiecare are dreptul la o opinie si nu toti oamenii au aceleasi ghusturi... sper ca te-am ajutat

| a răspuns (pentru ):

Scuze pentru greseli da nu am mai stat sa verific...

7 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Sigur a zis asta pentru ca lui ii place de tine, si se oftica.

| DeeaMarry a răspuns:

De ce?! El te-a ales pe tine, deci de tine ii place!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gura lumii nu o înghite decît pămîntul, așa să ști.

| JustDoIt456 a răspuns:

Pai presupusii prieteni ai prietenului tau sunt niste ipocriti..serios..nu cred ca as accepta asa ceva. Iubita, el te-a ales pe tine, si daca ai aceste semne de intrebare o sa le clarific cit de curind, el singur o sa-ti demonstreze daca esti tu aleasa sau nu. :*

| AlinKun a răspuns:

Nu conteaza ce zic prieteni lui conteaza ce cere si ce vede el

| BLeur a răspuns:

Nu contează ce zic alţii, poate băiatul cu care eşti acum te iubeşte aşa cum eşti şi sigur nu va lua în seamă ce zic prietenii lui. Dacă te iubeşte cu adevărat nu îi va păsa ce zic ce-i din jur. happy