| XxCrysXx a întrebat:

pe ce melodie imi recomandati sa sufar: sunt cu un baiat de 2 saptamani si ne placem foarte mult, dar toata lumea este impotriva noastra..chiar toata lumea..nu conteaza ce gen este: Manea, muzica usoara, rock, orice..mersi

Răspuns Câştigător
| BloodyBlade a răspuns:

Buna! Deci:1.Ce te intereseaza pe tine ce zic altii? 2.Si eu am trecut prin asta si stiu ce spun3.Trebuie sa castigi,, lupta" asta4.Fii optimista, asta e cel mai bun lucru.5. Daca voi va iubiti, faceti-o cum trebuie 6.Nu mai luati in seama ce zic altii(fie vorba intre noi, sunt doar invidiosi ca sunteti asa fericiti impreuna) si ca sa raspund cererii tale 4 melodii rock care poate o sa te ajute: http://www.youtube.com/watch?v=4OjiOn5s8s8&ob=av2e http://www.youtube.com/watch?v=tQmEd_UeeIk&ob=av2e http://www.youtube.com/watch?v=s8QYxmpuyxg&ob=av2n http://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM&ob=av2e Sper ca te-am ajutat! Bafta in continuare! si nu uita speranta moare ultima! Fi optimista!

13 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

De ce sa suferi? Cu cat sunt mai multi oameni impotriva voastra cu atat relatia este mai palpitanta.winking

| XxCrysXx explică (pentru justfreelove):

Pai problema este ca eu nu pot sa gandesc asa ca tine.dar as vrea. O sa ma gandesc la asta.

| justfreelove a răspuns (pentru XxCrysXx):

Gandeste-te ca oamenii sunt impotriva voastra datorita invidiei pentru ca in general asa e. Oamenii nu sufera pentru ca ei sunt nefericiti, ei sufera pentru ca altii sunt fericiti (vorba lu' MO din ROBOTII)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sandra one more night

| dragos9234 a răspuns:

Madcon feat ameerah freaky like me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Westlife - Us against the World

http://www.youtube.com/watch?v=vQM0QS8HChE&ob=av2e

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Am o gramada de melodie, dar nu ar trebui sa suferi daca va placeti asa de mult, nu ar trebui sa lu-ti lumea in seama. deci: mi-e dor de la blaxy girl, stay de la jey sean, inger pierdut de la farky, bun ramas de la adela, mai ramai de la adela, hey de la eli etc!

| D3X73R a răspuns:

N-are rost sa suferi din cauza unor peroane care nu inteleg ceea ce simtiti unul pentru celalalt.Succes

| Maduuts a răspuns:

Dar de ce sa suferi? Daca va iubiti ignorati toate vorbele care sunt spuse doar din invidie. Am fost in aceeasi situatie si am luptat pentru ceea ce am iubit cu adevarat iar acum sunt cea mai fericita si nimeni nu se mai baga intre noi:* Nu este nevoie sa suferi, trebuie sa traiesti fiecare clipa cu el la maxim fara sa-ti pese de cei din jurul tau. Crede-ma pe cuvant:*

| Cristian_Nacov_1988 a răspuns:

Tu mai exact ce vrei sa faci? sa iti tai venele sau doar sa suferi asa putin... (de impresie ) eu iti recomand un psihiatru pana nu e prea tarziu

| XxCrysXx explică (pentru Cristian_Nacov_1988):

Mdea pai mersi mult.dar nu creca am nevoie