| DnZuuL a întrebat:

Hey tpu.Pe scurt sa trecem la subiect...Deci este o fata la mine in clasa de care imi place mult ea totusi stie asta si de la o vreme observ ca nu ma mai ignora ca de obicei ma baga mai mult in seama cateodata porneste discuti.iar cateodata(Din distractie) incerc sa o imbratisez(prieteneste big grin)si in loc sa imi traga una in fata si sa plece inainte nu se opune si cateodata ma inbratiseaza big grin..Radem des impreuna vb mult..Deci practic...Asta ce ar trebui sa insemne si ce ar trebui sa fac eu? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Abraxos a răspuns:

Asta poate fii inceputul relatiei voastre.(era sa scriu felatiei laughing )Du-te si fa primul pas pana nu apare concurenta laughing big grin FUNDA?

| DnZuuL explică (pentru Abraxos):

Dap...Da chiar asta ma ingrijoreaza cel mai mult

| Abraxos a răspuns (pentru DnZuuL):

Deci funda? big grin laughing

4 răspunsuri:
| LolaLoVeCrazy a răspuns:

Sa continui sa o imbratisezi, sa ii faci complimente..sa ii spui ca iti place de ea succes!winking

| Pufoasa_Bella_1991 a răspuns:

Urmatoarea ta miscare trebuie sa fie una sincera si pasionala..Presupunand ca esti mic, vorbesti asa. Si cand o iei in brate sa o iei intr-un mod placut si cand vezi ca si ea trage de tine, faci ochii mari si te apropii usor de buzele ei si o pupi pe bot sau... saruti, ce preferi.