| Emaatha132 a întrebat:

Hey TPU, pe TPU am scris ca am 24 de ani dar de fapt am 13, întrebarea mea este are ceva daca ma masturbez de 2-3 ori pe zi?

9 răspunsuri:
| Emaatha132 explică:

Am uitat sa specific dar sunt fata

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Alta acivitate chiar nu poti avea?
Cititul unei carti nu te antreneaza?
Serios, numai sex aveti in cap!

| Ematha1234 a răspuns:

Tot eu sunt dar mi-am pierdut contul ala dar l-am facut pe asta acum

| Ematha1234 a răspuns (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Ce treabă ai tu cu ce am eu in cap si citesc multe cărți în timpul liber dar imi place sa ma si relaxez

| minrest a răspuns (pentru Emaatha132):

Ai de multi ani perceptia asta ca esti fata? Candva te-a excitat sa te dai drept femeie, acum te excita sa te dai drept o fetita care se masturbeaza, te vei da mereu ce ti se va parea mai provocator si mai pasibil sa excite, doar drept barbat singur virgin peste 30 de ani nu te vei da niciodata, pentru ca situatia asta nu te excita, fiind situatia ta reala.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru Ematha1234):

Ai intrebat, ti-am raspuns.
Nu-ti place raspunsul? Poate iti da de gandit!

| Viny a răspuns:

Dacă îți place e ok nu?

| Violleta2022 a răspuns:

Mai bine te-ar preocupa scoala, la anisorii astia...

| Emilian65 a răspuns:

Da.