| Maxim96 a întrebat:

Hey TPU!
Pentru fete:va plac baietii rockeri,rapperi, emmo etc. sau baieti simpli?
Sunt curios!happy

36 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Imi place acel baiat care stie sa respecte, sa iubeasca si sa se comporte cu o fata!
Te pup!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru NoSmile):

Mai gasit... ma predau!

| NoSmile a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

O sa-ti fac dosarul daca tot vrei sa te predai! laughing

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru NoSmile):

Ok punemi catusele... cele roz

Răspuns utilizator avertizat
| NoSmile a răspuns (pentru Smonalisa):

Ohh,nu! laughing
Conteaza si aspectul fizic, doar ca nu el e cel care predomina, in gusturile mele!

| NoSmile a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Am decat catuse de politie, daca vrei ti le pun pe acelea!

Răspuns utilizator avertizat
| NoSmile a răspuns (pentru Smonalisa):

Ba da, ma deranjeaza.
Probabil nu m-am exprimat eu corect, dar nu mai conteaza.
Imi plac baietii finuti!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru NoSmile):

Asta e punele pe cele de politie, nu opun rezistenta

| Madu2027 a răspuns:

Hei prefer baietii simpli!:*

| iubesc a răspuns:

Imi plac baietii simpli, care cu un gest marunt imi castiga cate un pic increderea. Cei mentionati de tine ii urasc.

| h3r a răspuns:

Nu există băieți emo. Orice „trist" se vindecă atunci când are parte de atenție, iubire.

| Crucified a răspuns:

Ceva între rocăr şi simplu. Sau ceva între repăr şi simplu... Mai bine ceva între rocăr şi simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pentru ca X asculta rock sau rap asta inseamna ca il face mai om? Intrebarea asta ai pus-o ca din sant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Baieti simpli, dar care sa fiu sigura ca nu ma inseala, de caracter.
Te pup!

| gingergirl1 a răspuns:

Eu prefer baietii "normali" big grin Adica, ma rog, simplii tongue

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Imi plac baietii normali.
Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar rockerii, rapperii si cei emo sunt ciudati, diferiti de restul lumii.

| MetalHead04 a răspuns:

Rockerii deoarece si eu sunt.

| RuxandraBianca a răspuns:

Lol. imi plac intrebarile de genul asta, cu toate ca de obicei nu raspund la ele. hmmm...sa-ti descriu baiatul de care sigur m-as indragosti:
1. ar trebui sa fie educat
2. credincios
3. sa stie cum sa comporte cu o fata( nu o sa ma indragostesc niciodata de un badaran)
4. sa fie sincer
5. sa fie dragut ( nu prea imi pasa de fizicul unui baiat)
6. sa fie ingrijit
7.sa fie glumet
8. sa fie politicos
9.sa fie inteligent ( trebuie sa am si eu cine vorbi, nu?)
10. sa fie intelegator
11. sa stie sa asculte o fata
12. sa aiba personalitate si un caracter frumos.
13. sa fie fidel
am descris baiatul care ar semana cu mine, pentru ca n-as putea eu sa fiu cea mai needucata fata si sa am pretentie la unul educat happy
mda... sper ca te-am lamurit
si acum ca eu ti-am raspuns la intrebare, raspunde-mi si tu la una: tu de ce fel de fata te-ai putea indragosti?(neluand in considerare "mica" ta problema)
p.s. nu imi plac baietii rockeri, rapperi, emmo.winking

| usuk a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Numai 13 lucruri de care ar avea nevoie un baiat ca sa te indragostesti de el?[ironic]
intr-adevar, noi baietii suntem mai simpli; avem nevoie doar de 1 singur lucru

| RuxandraBianca a răspuns (pentru usuk):

Care?

| Duucu a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Țățe mari.

| AllePuffu a răspuns:

Prefer baietii simpli:*

| UnunderstoodArtistHere a răspuns:

Baietii care arata a baieti in primul rand(iertati-ma daca jignesc)
Imi plac cei ce sunt atenti,grijulii is care arata bine, normal ca altfel nu am la ce sa ma uit cand il privesc.
Adica, sa fie tuns bine(nu cu parul ai lung ca al meu sau chel pe jumatate), sa aiba fata draguta si corpul, normal.
Si te rog nu-mi spune ca nu voi gasi niciodata ca sunt prea pretentioasa ca am pe cineva exact cum vreau.big grin

| Clodmod a răspuns:

Mie personal imi plac baietii simpli, dar nu imi displac cei PUTIN rapperi, adica daca mai poarta si ei o sapca, un tricou mai larg. Rockerii si cei emo nu imi plac.

| Duucu a răspuns (pentru Clodmod):

De ce nu îți plac rockerii? Că urlă și scot limba?

| Clodmod a răspuns (pentru Duucu):

Nu imi place aspectul lor.

| Duucu a răspuns (pentru Clodmod):

Fizic?

| Clodmod a răspuns (pentru Duucu):

Da, dar nu am intalnit pana acum vreun rocker ca sa iti spun daca si moral.

| SoreSori a răspuns:

Buna, imi plac baietii simpli. happy

| dulcica480 a răspuns:

Skateri si bickeri

| lulu98 a răspuns:

Ei bine, e normal ca o rockarita sa fie indragostita de un rockar, asta-i legea firii, dar atata timp cat o faci fericita restul nu mai conteaza asa de mult.Eu sunt innebunita dupa rockari, dar ce ar trebui sa insemne baieti simpli?

| Bolohan_Petronela_1998 a răspuns:

Mie sincer imi plac baietii simplii, care stiu sa se comporte....nu mi plac artificiile, gen lanturi si tot felul de freze aiure, haine negre si tatuaje... tongue happy

| BastardOfBodom a răspuns:

Nu conteaza ce gen de muzica asculta si cum se imbraca, pana la urma toti sunt baieti simpli doar ca fiecare vrea sa iasa in evidenta cu ceva.Mie sincera sa fiu imi plac rockerii(pentru ca si eu sunt), dar nu pot spune ca nu voi putea sa ma indragostesc vreodata de un rapper.

| BulletFMV a răspuns:

Eu sunt genul de tipa care adora rockerii thinking majoritatea lor sunt cat se poate de deschisi si sinceri... daca te intrebi de ce, iti pot spune doar ca (dupa parerea mea) rockerii sunt cei care stiu sa isi exprime cel mai bine sentimentele, mai ales prin muzica pe care o asculta. Muzica rock = muzica buna.