| Maxim96 a întrebat:

Hey TPU!
Pentru fete:va plac baietii rockeri,rapperi, emmo etc. sau baieti simpli?
Sunt curios!happy

36 răspunsuri:
| Duucu a răspuns (pentru Clodmod):

Fizic?

| Clodmod a răspuns (pentru Duucu):

Da, dar nu am intalnit pana acum vreun rocker ca sa iti spun daca si moral.

| MetalHead04 a răspuns:

Rockerii deoarece si eu sunt.

| BulletFMV a răspuns:

Eu sunt genul de tipa care adora rockerii thinking majoritatea lor sunt cat se poate de deschisi si sinceri... daca te intrebi de ce, iti pot spune doar ca (dupa parerea mea) rockerii sunt cei care stiu sa isi exprime cel mai bine sentimentele, mai ales prin muzica pe care o asculta. Muzica rock = muzica buna.

| SoreSori a răspuns:

Buna, imi plac baietii simpli. happy

| Crucified a răspuns:

Ceva între rocăr şi simplu. Sau ceva între repăr şi simplu... Mai bine ceva între rocăr şi simplu.