| NbhdDaughter a întrebat:

Hey,TPU,prietena mea cea mai buna spune tot felul de minciuni despre mine, i-a zis unul alt prieten ca l-am facut drogat, el a crezut-o si nu mai vorbeste cu mine. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| zeulzamolxe666 a răspuns:

Da-o in judecata si cere-i despagurbiri morale de vreo 300 milioane de euro.cum isi permite sa minta? unde s-a mai pomenit asa ceva ca fetele sa minta?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Acum nu poti face nimic.

| MrAnderson a răspuns:

laughing
Ori ti-e prietena cea mai buna, ori cum naiba?
N-o mai tine de prietena, si gata, daca face astfel de gesturi.

| oanaionella a răspuns:

Intalneste-te cu amandoi si discutati fata in fata.fa-o pe mincinoasa sa recunoasca ca a mintit si a gresit

| Viatapepista a răspuns:

Este o greseala in intrebarea ta. Ai numit-o "prietena mea cea mai buna". Tai-o de pe lista, asa ceva nu se face.