| anonim_4396 a întrebat:

Prietene mea ea care cont e surda si m-a lasat pe mine sa pun o întrebare...
Mi-e imi place de un baiat la fel surdo-mut si nu stiu acum un an sa-u intamplat multe lucruri adica s-a bagat cu mine in seama ma jigarea si m-am dus la etajul 2 intr-o caldire si a vrut sa ma pupe pe gura dar si eu am intors capul.....pt nu imi placea de el altunci... Acum imi place de el ..Ma pupat in timp ce,, Dormneam" pe buze side fiecare data cand sunt intr-o camera vine si el si ne tachinam, de fiecare data cand ma vede imi zambeste..si eu cand il vad parca am ceva in stomac.
L-am intreabat si a spus ca nu ma place si el la fel ma intreaba pe cine place si i-am spun ca pe nimeni sau daca imi spune el primul ii spun si eu mi-a spus o data ca ma place pe mine si a zis ca a glumit.
Întrebarile sunt
1 M-am indragostit?
2 Ma place?
PS:El nu are prietena...

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Te-ai îndrăgostit
și da de place!

10 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

M-pam indragostit..greu de spus pentru ca inca nu faci diferetna intre dorinta si dragoste, ma place..sigur te doreste, nu are prietena. daca avea facea dragoste cu ea.dar te doreste pe tine

| 8Alexandra22 a răspuns (pentru doc69):

Pai azi de valentine s day si facut prietena dar a stat cu ea pana la ora 2 3 si a inceput sa se jaoce cu mine adica ce sa inteleg?

| doc69 a răspuns (pentru 8Alexandra22):

Ca se simte bine cu tine dar ca se simte bine si cu ea..altfel nu ar sta langa ea clar...ori asta inseamna ca e dual de unde stii ca nu va fi dual si cu tine..in viitor tu ffind prietena si a treia sau urmatoarea sa intrebe pe TPU nelamurita?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

L-ai intrebat si el ti-a raspuns? adica nu mai era surdo mut?

| 8Alexandra22 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Prin semne ca nu de multe ori si ultima data a spus da si dupa aceea ca a glumit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci tu ai scris de parca ai avea cizme, da' nu in picioare, in maini.
1. De ce ne intrebi pe noi, tu stii ce e in capu tau.
2. Ea stie ce e in capu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

,,daca imi spune el primul ii spun si eu mi-a spus''
Deci serios acum, nu e ca nu sti sa scrii, dar nu are logica, nu are diactritice, sa nu mai zic ca mai sus ai scris sa-u straight face.

| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau. Nu te supara pe mine, insa fa efort mai mare sa comunici pe tastatura.
Mai nimic nu am inteles din ce ai scris, si ca mine is multi. Te-as vrea ca partener de discutii, insa nu-ti inteleg gramatica si scrisul.

| 8Alexandra22 a răspuns (pentru Stelutza1990):

Scuze imi pare rau dar am trait o viata intreaga cu surzi stiu sa scriu sa citesc dar nu fac legatura intre cuvinte pentru nu pot sa fac daca nu iti convine nu mai comenta lasa pe alti sa omeni sa comenteze despre raspunsul intrebari...te gasi tu sa corectezi ca te crezi,, desteapata,, mai uitate si tu o data peste comentariu

| Stelutza1990 a răspuns (pentru 8Alexandra22):

Ti-am zis de la inceput sa nu te superi pe mine. Nu doream sa critic.
Doresc doar sa te inteleg exact, si ma interesa ce ai intrebat tu.
Probleme daca nu inteleg exact ce scrii si ce vrei? ok.
Nu sunt ale mele.
Stai defensiva, atunci.