| Micutza_5619 a întrebat:

Prietenu meu este total speriat..si in acelasi timp si eu.de aproximativ 2 sapt nu am mai avut contact sexual, si aseara cand ne-am iubit dupa aproximativ 10 minute a inceput sa ii curga sange din penis! oare care ar fi cauza? va rog ajutati-ne cu un raspuns si fara jigniri

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Probabil i s-a rupt ata si de aceea i-a curs sange. Daca nu asta este cauza, atunci sa consulte un medic urolog care-i va spune ce sa faca in viitor.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Poti sa il intrebi pe unde a umblat si cu cine s-a mai iubit. Poate intrebarea asta merge si la tine, fiindca poate sa fie vreo boala capatata de undeva.

| Micutza_5619 explică (pentru FABULOSUL6000):

Nu a mai umbalt pe nicaeri si eu nici pe atata, pentru ca minut cu minut si secunda cu secunda suntem unu langa altu..nici macar o secunda nu ne desparte

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Micutza_5619):

Corect,nici o secunda, doar vreo boala. Spune-i sa mearga la urologie, cine stie ce are.

| Suck a răspuns:

Prezenta sangelui in sperma (hemospermie) poate fi cauzata de o infectie sau o inflamatie a veziculelor seminale (glande care participa la elaborarea spermei) sau a prostatei. Mai rar, hemospermia este legata de un adenom sau de un cancer al prostatei.

| Coquina a răspuns (pentru Suck):

Ita ce sofisticat ai devenit tu asa la sfarcul gol.

| Micutza_5619 explică (pentru Suck):

Problema e ca nici nu a apucat sa ejaculeze...sa se termine sad

| Suck a răspuns (pentru Micutza_5619):

Pai nu a ejaculat dar lichidul preejaculator...

In orice caz sa mearga urgent la urolog.

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

El s-o dezvirginat acuma, cand ati facut sex si i-o curs, sau mai demult?

| Micutza_5619 explică (pentru Alexandru_Grigoraş_1980):

Pai el o mai avut relatii inainte sa fie cu mine, deci clar ca si-o mai pus-o laughing) si cu fostele

| Coquina a răspuns:

I-a venit ciclul