| anonim_4396 a întrebat:

Sa incep prin a spune ca imi place un baiat mai mare primul an la facultate eu liceubig grin el e genul de baiat pe care si l-ar dori orice fata doar daca are multa rabdare pentru k e destul de dificil. Ce inseamna dificil? Adica nu prea raspunde la msj si telefon nici macar mamei lui si acum o saptamana si cv i-am facut o faza sa vad daca ma place sau cel putin cum reactioneaza pentru k imi dadea mai multe semn cum ca m-ar placea. De pe un alt nr i-am tr msj si m-am dat drept o admiratoare care il plc f mult si vrea sa se vada cu el, dar cu toate astea are 95 de kg si a acceptat. Problema e ca intre timp l-am facut sa isi dea seama cu cine a vb si k l-am mintit cu detaliile insa cu sentimentele nu. A zis ca nu a inteles de ce a trebuit sa fac chestia aia si cand am zis ca nici eu nu inteleg de ce comporta asa cu mine nu a mai raspuns. Ieri m-am vazut cu el m-a pupat pe obraz k de obicei a vb cu mine si se uita non stop la mine si imi zambea dar nu mai inteleg nimic. Intrebarea e credeti ca exista posibilitatea sa ma placa si daca da de ce nu a mai zis nimic sau nu face nimic tinand cont ca stie ca il plac?

1 răspuns:
| Otti12 a răspuns:

Daca nu te prea baga in seama insemna ca e posibil sa nu fie atras de tine si doar sa te foloseasca sau sa se mandreasca ca are prietena...incearca sa-ti dai seama din atitudinea lui daca te place sau nu...mult noroc!