| JuneRain a întrebat:

sora mea si-a inceput viata sexuala, m-am si certat cu ea pentru ca e foarte mica pentru asa ceva(are 14 ani jumatate)ce modificari pot aparea avand in vedere varsta ei?(psihic si fizic)(eu am 18 ani si nu mi-am inceput viata sexuala)

12 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Modificari nu prea. dar poate sa i "stompeze" pubertatea. pot sa nu-i mai creasca sanii sa slabeasca. acum depinde de corpul ficarei fete. cunosc fete care si au inceput viata sexuala de la 12 ani si nici sanii nu mai au... trebuie sa aiba girja.sa se portejeze si nu-i prea bine ca si-a inceput viata sexuala la 14 ani pentru ca corpul nu este atat de dezvoltat,.

| JuneRain explică (pentru inger02):

E posibil sa se maturizeze mai repede?

| inger02 a răspuns (pentru JuneRain):

Cam da.

| Anonima264 a răspuns:

Modificari nu cred ca o sa apara.
Dar chiar este prea mica pentru varsta ei sa faca asa ceva!

| JuneRain explică (pentru Anonima264):

Dar oare de ce nu a mai avut rabdare si a inceput viata sexuala?

| Anonima264 a răspuns (pentru JuneRain):

Pai probabil a fost asa indragostita de acel baiat si probabil i-a cerut baiatul sa inceapa o viata sexuala(sau probabil ea a vrut sa o inceapa)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa arate mai matura decat tine

| ililililililililililililililililili a răspuns:

Hey..Mdeah daca as avea o sora asa in niciun caz nu m-as gandi sa ii spun mamei.Ar fi cel mai idiot lucru posibil..Incearca sa o convingi ca nu e bine isi pierde copilaria pe o prostie..Are toata viata inainte OMFG!
Tu la 18 ani nu ti'ai inceput viata sexuala dar ea la 14 jumate.

| JuneRain explică (pentru ililililililililililililililililili):

De cand si-a inceput viata sexuala se comporta altfel, parca e asa mai serioasa, sau doar vrea sa para?

| ililililililililililililililililili a răspuns:

Fizic nu ar mai trebui sa spun. Ceilalti au raspuns deja, pe cand psihic nu am idee thinking

| Tibs a răspuns:

Frate eu o sa-ti zic la ce sa te astepti e posibil sa petreaca mai mult timp cu maica-sa si sa-r putea sa se comporte cu tine ca si cand ai fi fratele ei mai micwinking! Da poti sa o linistesti spundandui cine e mai mare si pacalindo ca ii spui lu maica-ta de relatia eiwinking

| Crrysshu a răspuns:

Pai i se maresc si i se las sanii, ii cresc soldurile, se ingrasa.Iar modificari psihice nu stiu.