| youandme900 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste riscuri de a ramane insarcinata... big grin funda

3 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Riscuri:
De a face sex neprotejat, iar dacă il faci protejat, şi se rupe prezervativul sunt şanse. Fundă?

| Trolli a răspuns:

Sex neprotejat, ruperea prezervativului, uiti sa-ti iei pilula contraceptiva.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Folosirea metodelor contraceptive tradiționale precum coitus interruptus, metoda calendarului, temperaturii bazale,mucusului cervical,sexul neprotejat, folosirea neadecvată a prezervativului, etc.
Baftă!