| anonim_4396 a întrebat:

Hey tpu..stau cu 2 baieti(stiu nu e bine) crying pe care sa il aleg? Pe unu il plac mult iar pe celalalt nu vreau sa-l fac sa sufere.help mecrying

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod evident, cu nici unul. Le spui amandorura adevarul si ii lasi pe ei sa decida.

| JustmeV a răspuns:

,,Daca iubesti doi baieti, alege-l pe cel din urma, caci daca il iubeai cu adevarat pe primul, nu te-ai fi indragostit de al doilea." -Jhonny Deep
Nu merita nici unul din ei ceea ce faci. Vezi sa nu ii pierzi pe amandoi, si sa fi singura.

| iubesc a răspuns:

,,Daca iubesti doi baieti, alege-l pe cel din urma, caci daca il iubeai cu adevarat pe primul, nu te-ai fi indragostit de al doilea." -Jhonny Deep

| h3r a răspuns:

Nu iubești deloc, nu mai vorbi prostii. Într-adevăr, ar trebui să pleci. Dar de lângă amândoi, îi chinui.

| Seducatorul a răspuns:

laughingPastreaza-i pe amandoi! Sa fi fericita!

| Cristiann25 a răspuns:

Curvo!

| borntotwerk a răspuns (pentru Cristiann25):

Curva e mata!:*

| Cristiann25 a răspuns (pentru borntotwerk):

"mata" se scrie cu cratima! Pai asa sunteti voi curvelor cand sunteti atacate raspundeti ca niste mahalagioaice(de fapt asta si sunteti).Va doare adevarul? Azi cu doi maine cu zece.Curvo!

| borntotwerk a răspuns (pentru Cristiann25):

Nu ma cunosti ca sa stii daca sunt sau nu asa ca shut up si dispari kiss

| Cristiann25 a răspuns (pentru borntotwerk):

Deja ne-ai spus tu mai sus! In fine inchei discutia ca nu suport curvele, le-as da foc!

| sayWhaaat a răspuns:

Lasa-i pe amandoi ca nu-i meriti pe niciunul.

| sensualus a răspuns:

Pai incearca cu amandoi odatalaughing

| NnDWtf a răspuns:

Nu alegi pe nici unu' ca nu esti in stare si cu siguranta nu ii meriti pe nici unu' din ei.
Ramai cu cele 2 degete magice.

| VampireBlood a răspuns:

Pune fericirea ta pe primul loc.Rămâi cu cel de care-ţi place.Nu-ţi complica viaţa oh go on

| madalinamadu a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa le spui amandurora adevarul iar daca unul din ei inca te va iubii si dupa inseamna ca acela este cel mai potrivit pentru tine iar daca nu ia-ti o pauza, stai 2-3 zile(sau cat ai nevoie) fara sa vorbesti cu nici unul absolut deloc iar care iti va lipsi cel mai mult inseamna ca la acela ti cu adevarat.Mult succes si ai grija ca data viitoare sa nu se mai ajunga aici. :*

| HELLBOY32 a răspuns:

Ai grija ca s-ar putea sa ramai singura :*

| Johnia a răspuns:

Poate iti iai o pauza si te gindesti la ce iti doresti cu adevarat