| Marcinela a întrebat:

stiti cum se numeste crema pentru protectie in timpul relatiilor sexuale, adica baiatul sa nu poarte prezervativ insa eu sa ma dau cu aceasta crema. Imi spuneti cum se numeste dau funda :*:*:* va rog muult

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Protectie pentru ce? Boli, sperma pentru ce? Specifica

| Geo17 a răspuns:

Nivea!

| Pumba a răspuns:

WTF? Ma minunez pe zi ce trece.

| h3r a răspuns:

laughing

| RisenLight a răspuns:

Crema aia se numeste lubrifiant si te asigura ca nu ofera protectie in timpul contactului sexual...ci face sa "alunece" treaba.Aaa da si fara prezervativ bun nu exista protectie sincer. happy

| an0NiMuSred a răspuns:

Nu am auzit de o crema pentru protectie... poate te referi la lubrifiant.dar nu e pentru protectie