| SpecialGirl18 a întrebat:

Hey TPU.stiu ca intrebarea asta a fost pusa de 10000 de ori. dar cum se saruta cu >limbutza:... fara rasp cu totul vine de la sine... funda:*:*:*

Răspuns Câştigător
| AlexandraSmiley a răspuns:

N'am incercat.Dar as vrea, totusi sint prea timida cand vine vorba de pupici...Pai iti spun ca am vazut pe viu;))Deci iti bagi limba la el in gura, si el sper ca va face la fel...Si o misti prin gura lui.gen(iti dau un clip)http://www.youtube.com/watch?v=RF_UhyKOirs vezi ca mai sint destule pe margine.O.o.Da acum sa nu incepi sa'i lingi limba ca pe acadea cum face aia.:|Fundita?;;)

2 răspunsuri:
| Dodo410812345 a răspuns:

Pai daca tu simti ca vrei acest lucru pur si simplu il faci adica cine a spus NU? daca simti acest lucru il faci! sper sa te ajute...happy

| Alexander21 a răspuns:

Pui limba ta,in gura lui,si masezi usor limba lui,o mangai happy vezi sa nu il ineci, prima data finut, si incet. Apoi mai incolo poti sa il si sufoci (dar sa stii tehnicile de acordare a primului ajutor)!