| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU, stiu ca suna ciudat, dar ce opinie aveti despre sexul cu doi gemeni? Barbatul cu care o sa ma mut si cu care imi doresc sa imi formez o familie, mi-a propus asta, el are oricum idei extreme, dar asta este la alt nivel, credeti ca viata de cuplu ar fi afectata dupa acest threesome? Ma cam excita ideea, dar nu vreau sa mi stric relatia…

3 răspunsuri:
| PunIntrebariStupide1423 a răspuns:

Daca esti proasta accepti
daca ai encefal nu accepti
raspunde-ti singura

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

"Barbatul cu care imi doresc sa imi formez o familie, mi-a propus asta"
Esti sigura ca si el isi doreste o familie cu tine?
Ma intai lamureste asta cu el, apoi te mai gandesti la threesome.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este curvaraseala, nu relatie serioasa si nici de viitor.
CUPLU nici nu exista, atunci sunt 3 oameni implicati intr-o relatie.