| SwEeTgIrL_1752 a întrebat:

subt cu un tip de mai bine de o luna. el este mai mare decat mine cu 5.respectiv eu am 14 si el 19.comportamentul lui mi se pare destul de ciudat.imi tot vorbeste de sex si ma pipaie... dar chestia asta se intampla mereu, ceea ce e nou si ma enerveaza este faptul ca azi, cand ne plimbam noi (eu, el si 2 prietene de-ale mele)prietenul meu ma tinea de mana iar imediat a luat-o de mana si pe prietena mea.nu mi-s-a parut ceva normal, si ma gandesc foarte serios la asta.pe prietena mea o cunosc si stiu ca nu e in stare sa-mi asta.sincer nu stiu ce sa fac.va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Poi tu tii la baiatul asta? Eu iti zic ca ar cam trebui sa te desparti de el. Daca tie iti faceau placere atingerile lui altfel se punea problema, dar avand in vedere ca sunteti doar de o luna impreuna... Eu cred ca vede in tine doar o bucata de carne. Pe scurt, vrea doar sex. E clar ca nu tine la tine daca spui ca se da la prietena ta. Gandeste-te ca erai de fata si a luat-o pe ea de mana, dar cand nu esti tu prin preajma ce face cu alte fete? Ai dreptate, nu e deloc normal si daca tii la virginitatea ta si nu vrei sa o pierzi de la 14ani cu unul care chiar nu merita eu zic sa te desparti de el.

10 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Acest baiat este un OBSEDAT.NU TE IUBESTE vreau doar sa se culce si cu tine si cu prietenele tale.Io zic sa te desparti de el pentru ca nu are rst o relatie asa o sa stea cu tine pana se culca cu tine si apoi o sa te lase.Cel mai bine te desparti acum de el cand e devreme pentru ca mai incolo o sa fie prea tarziu poate o sa iti placa si mai mult de el si o sa fie tot tot mai greu FAO AKUM LASAL

| Ramonaaaa a răspuns:

Buna happy
Se intelege deja din gesturile tipului ca si-ar dori mai mult decat strangeri de mana si saruturi patimase. Daca este dispus sa te astepte pana cand esti pregatita(ma indoiesc de asta) atunci este o dovada ca tine la tine. Daca nu atunci vrea decat sex.
Faptul ca a luat`o de mana si pe prietena ta denota faptul ca vrea sa incerce si in alta parte poate, poate iese ceva smug.
Oricum, tipul ar trebui sa incerce sa se dea la tipe de varsta lui care ar accepta sa faca sex cu el nu sa intre in jocul unor fetite de 14 ani.Sau nu este in stare sa cucereasca o fata de varsta lui smug?

Take care :*!

| Anablondyi a răspuns:

Vb despre chestiiel astea cu pr tauwinkingwinking si din tot ce ai zis tu pare mai mult ca tea luat pentru *** oricum poti renunta cat mai repede la el (daca nu tii asa mult la el) SAU o solutie pe care nu multe fete o pun in practica, dar care da rezultate de fiecare data, ...FII PERVERSA.un baiat va aprecia o fata mai dezinhibata si isi va dori sa faca prostii cu ea tot mai mult! pana la urma baiatul ajunge sa se inhibe deoarece are in fata lui o persoana superioara luiwinkingwinking atunci va inceta cu perversitatiile si iti va cere sa fii tu mai inghibata. poate ti se pare o prostie dar eu asa am reusit sa il inhib pe pr meu si am dat si la alte fete sfaturi si chiar au mers! baftaaa :* nu te lasa pacalita de orice tipwinking

| FucktheSystem a răspuns:

Eu nu te înțeleg, dacă te deranjează de ce nu-i spui să te lămurească el, doar nu re aștepți să știm noi de ce a luat-o de mână.

| tuGatita a răspuns:

Tu chiar nu ti-ai dat seama ca ala vrea numai sa te ****? mai bine i-ai da tu papucii ca nu e de tine. daca el dupa 1 LUNA iti vb de sex si te pipaie stiind ca ai numai 14 ani, plus ca se mai da si la pr ta.nah in caz ca il refuzi tu sa aiba ceva de rezerva... el asta urmareste si dupa ce obtine ce vrea te lasa cu ochii in soare. stai tu cuminte. nu cred ca vrei sa iti distrugi viata de la 14 ani. mai bine lasa-l sa pipaie pe cine vrea ca nu merita. eu iti dau un sfat,. si tare as vrea sa asculti de el. iti va fi greu la inceput dar vei realiza in scurt timp ca iti e mai bine fara el. bafta!

| iFeelYourLoVe a răspuns:

Prin asta am trecut si eu l`am lasatpentru ca nu merita gaseste`ti altu mai mic :*si daca tu accepti sa o faci cu el. felicitari, iti distrugi viatawinkingDeci.mai bine nu kiss. Bafta

| IrinaBiancaDulce a răspuns:

Pai in primul rand.varsta prietenului tAU NU E POTRIVITA...la varsta lui se gandeste doar la sex si de aceea a luat-o de mana pe prietena. sigur cauta pe cineva "disponibila" sa faca sex cand doreste deeci...schimbal! sau fii pregatita. ceea ce nu e prea bine pentru varsta ta deci. schiba-l

| MindBlowing a răspuns:

Vrea sa isi satisfaca obsesiile, vrea sa faca un menage-a-trois. Eu zic sa te desparti de el, pare genul de goriloi in calduri care transpira cand vede pi2da. Si te sfatuiesc sa nu iti faci "iubiti" atat de mari daca nu esti in stare sa le satisfaci fetishurile varsteihee hee.

| claudiuclaus123 a răspuns:

Asta vrea sa te ***... si sa te lase si pe tine si pe prietena ta laughing

| silviu766 a răspuns:

Esti ca restul pitzipoancelor din lumea...pardon, ROMANIA asta, toate de 12, 13, 14 etc. ani isi cauta un baiat mai mare ca ele cu putin prea multi ani... de obcei 18, 19.
La ce va trebuie baieti mult prea mari, ei se gandesc numai la sex, vrea sa faca sex cu tine si dupa te lasa.