| SnYcK3rS a întrebat:

sunt baiat, am 17 ani si vreau sa-mi schimb look-ul. Am parul saten, nici inchis, nici deschis, deci e o nuanta intre cele doua, ochii caprui si as vrea sa ma tund gen Smiley, Narcotic Sound, Christian D.

Cum se numesc frizurile astea?

Ati vazut ca Smiley are pe stanga o "dunga"
Cum se face si cum se numeste?

FUNDA!

3 răspunsuri:
| Iama a răspuns:

Pai printezi o poza cu parul lui smiley si spune-i sa te tunda asa si poate iti schimbi si parul(il faci mai inchis)winking

| MaxEnergyzed a răspuns:

Nu te vopsi faci o mare greseala! Crede-na.

| Lucian26 a răspuns:

Mai bine te tunzi emo si mai dai cu rimel negru pe la ochi, faci o suvita alba si vei arata ca un distrus.Eu zic sa te potolesti