| SnYcK3rS a întrebat:

sunt baiat, am 17 ani si vreau sa-mi schimb look-ul. Am parul saten, nici inchis, nici deschis, deci e o nuanta intre cele doua, ochii caprui si as vrea sa ma tund gen Smiley, Narcotic Sound, Christian D.

Cum se numesc frizurile astea?

Ati vazut ca Smiley are in par pe stanga o "dunga", ca sa zic asa

Cum se face si cum se numeste?

3 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Parca toti sunteti trasi la indigo cu freza lui smiley. laughing
du-te cu poza la salon si spune-i sa te tunda asa. tongue

| INeedOSIRIS a răspuns:

Tipule, te duci la salon si ii spui sa te tunda ca Smiley sau ca cine vrei tu happy

| Lolu_Vlad_1996 a răspuns:

Mergi la salon si ii spui sa te tunda gen boala caprei.