| Eleenaa a întrebat:

Sunt cu un baiat de 5 luni. De la un timp s-a schimbat, e mai rece, vorbeste diferit, se comporta diferit. Desi imi spune ca ma iubeste enorm, nu imi mai arata. Ma simt din ce in ce mai singura...Ce sa fac? Sa ma despart de el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Elena! Dacă ţii la el, vorbeşte cu dânsul despre asta.Comunicarea e foarte importantă într-o relaţie. Poate el nici nu realizează că te deranjează. Spune-i ce ne-ai zis şi nouă şi rezolvaţi problema împreună!
Dacă nicicum nu merge şi te deranjează foarte tare, încheiaţi relaţia!
O seară plăcută!

| Eleenaa explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult pentru sfat! O sa incerc!

5 răspunsuri:
| Ozdogan a răspuns:

Buna Elena!happy Nu te despartii de el! Trebuie sa comuni cu el despre asta! Spune-i ceea ce te deranjeaza si va intelege.Doar aveti 5 luni de relatie! Nu trebuie sa te simti singura... Discuta cu el asa e cel mai bine! Fundita?puppy dog eyes

| angeloo12 a răspuns:

TREBUIE SA IL FACI FERICIT ( SEX)winking sigur va si al tau urmatori 2 ani

| Eveelina a răspuns:

Raspunsul lui PSG spune tot. Nu crezi? tongue

| ciumag a răspuns:

Draga mea, in primul rand comunicarea este cel mai important lucru intre doi oameni, discuta cu el descopera care este sursa comportamentului sau si cu siguranta rezolvarea va veni de la sine, nu lua decizii pripite.