| Mikilo a întrebat:

sunt cu un baiat de ceva timp, ne iubim si am luat relatia asta pas cu pas mereu si am ajuns in situatia in care simt ca si el dar si eu vrem sa avem o noapte de dragoste...insa as vrea sa vorbesc cumva cu el de asta dar nu prea stiu cum sa pornesc o astfel de discutie... Ma puteti ajuta? Cum as putea sa deschid aceasta discutie? Va rog vreau seriozitate. Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si Hristos a inviat!
In primul rand sa faceti acest lucru doar in momentul in care sunteti foarte pregatiti!
In al doilea rand poarta o discutie serioasa pe tema asta cu el, pur si simplu iti iei inima in dinti si-i spui.
Nu uitati de protectie!
Te pup!

| Mikilo explică (pentru anonim_4396):

Adevarat a inviat. Ai vreo idee cum pot totusi sa deschid discutia? Ca directa nu prea sunt din pacate laughing

| andreiu77 a răspuns (pentru Mikilo):

Am putea dsicuta noi despre asta pana una alta? asa ca de antrenament? tongue

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am sa imi risipesc energia distrugandu-mi psihicul si fizicul din motive ca face bine la depresie. departe de mine perspectiva crestina. 2 tigri duc risipa asta pana la extrem, cu mult mai mult decat perpetuarea speciei si imbunatatirea mizeriei la om. la final vezi un lux mincinos si un exces de te face sa plangi.
sunt atras doar de cei care s-au nascut zei sau care ei insisi sunt o deitate. nu am sa fac sex cu un tampit din motive de sanatate. apollo poate sa astepte, am sa ma urc pe zeus

| RobertFHC a răspuns:

Incearca sa i-o spui in gluma si vezi ce zice si de acolo dezvolti laughing