| Mariaa005 a întrebat:

Hey TPU, sunt curioasa care sunt cele mai interesante si placute idei in timpul sexului, la cel mai bun raspuns dau fundita )

Răspuns Câştigător
| Willis a răspuns:

Amândoi oral, dar înainte de începere, acoperire cu frișcă, apoi. 69.
O să îți aduci aminte mereu

13 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu intotdeauna ma gandesc..."bine ca e epilata, pentru ca iar imi ramaneau fire de par printre dinti!"

| Mariaa005 explică (pentru wildthing):

Epilarea nu mai intra la fantezii si idei, asta mi se pare norma de igiena, daca ai vorbit serios imi pare rau de tine

| wildthing a răspuns (pentru Mariaa005):

Serios? Stiai ca exista femei care considera ca e anormal sa fie complet epilate la pasarica si chiar acuza barbatii ca au cine stie ce placeri pe care ele le considera bolnavicioase pentru ca le place pasarica fara par?

| Mariaa005 explică (pentru wildthing):

Macar in zonele alea din punctul meu de vedere si baietii si fetele trebuie sa se epileze, macar de dragul igienei

| wildthing a răspuns (pentru Mariaa005):

Pai...evident, nu pe mine trebuie sa ma convingi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai plăcută idee e ca dorința ta să fie plăcerea partenerului pe primul loc, nu propria plăcere.
Dacă ambii ar gândi așa...

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Avner):

Îmi pare rău că îți spun...ai o mentalitate extrem de tristă.

Răspuns utilizator avertizat
| Marcris9008 a răspuns:

La mine este clar, satisfacerea partenerei...sa o fac sa fie pe cele mai inalte culmi si ma excita mult cand geme de placere din ce in ce mai tare

| Mariaa005 explică (pentru Marcris9008):

Ador, pe tine in ce cufar de comori te gasesc?

| Marcris9008 a răspuns (pentru Mariaa005):

In privat happy