| anonim_4396 a întrebat:

sunt in clasa cu o fata si imi place de ea.O conduc in fiecare seara acasa dar ea imi povesteste mai mereu despre prietenul ei.Sa inteleg ca vrea sa ma faca gelos?straight face

7 răspunsuri:
| Ralucax a răspuns:

Este posibil. daca te place
dar daca nu te place atunci inseamna ca are incredere in tine si te considera un bun prieten

| xxxXStefanXxxx a răspuns:

Cam da. vrea sa vada cum reactionezi cand zice de prietenul ei.Tu spune-i ce iti place la ea, si făi complimente. si incearca sa te porti cu ea mai frumos decat el, si se poate indeparta de el.
Bafta!

| Rebelucusfaturi a răspuns:

Intreab-o ce parere are despre tine si apoi o sa iti dai seama daca da sau nu

| guitarplayer666 a răspuns:

Cred ca nu esti pe calea cea buna, ea te-a pus pe raftul cu prieteni apropiati, nu pe raftul cu posibile relatii, esti declarat "friendzoned" imi pare rau de tine, nu prea cred ca incearca sa te faca gelos.

| mona a răspuns:

Tot cei posibil sa te faca gelos sa vada cum reactionezi

| neutrino a răspuns:

Las-o sa vorbeasca ce doreste ea. Tu ai pupat-o?

| crazyinlove a răspuns:

Spune-i ce simpti pentru ea...