| MonsterCookiesOo a întrebat:

^^ Sunt intr-o relatie cu un tip foarte de treaba si ma iubeste foarte mult dar eu nu mai simt nimic pentru el vreau sa ii zic ca s-a terminat dar nu vreau nici sa-l ranesc va rog dati-mi idei cum as-i putea sa-i zic fara ca el apoi sa sufere prea tare...

6 răspunsuri:
| All3xAssAssInnSS a răspuns:

Fa-l pe el sa te urasca. e singura oportunitate pentru tine daca nu vrei sa-l ranesti.

| lolcod a răspuns:

Oricum el va suferi foarte mult pentru ca te iubeste...

| fancullo a răspuns:

Stiu ca oricum va fi dureros, dar gasesti o modalitate mai simpla, spune-i ca nu va merge, ca nu are rost sa mai stati impreuna, ca tii la el dar nimic mai mult, incearca sa il iei cu binisoru.si cind ii vorbesti sa ai o voce mai trista si mai debusolata.o sa vezi ce o sa zica si el, dar exista si alta modalitate, spune-i ca doresti sa se schimbe si mai dai o sansa sad primesc Funda?

| NotToday a răspuns:

Esti o copila... De ce l-ai mai ales daca nu il mai iubesti? Si din moment ce ai zis ca e "foarte de treaba", doar tu vei avea de suferit in viitor. Mai bine faceti o pauza si o sa vezi dupa aia cum iti revin sentimentele fata de el...

| JoshuaNNN a răspuns:

Hello, e simpla intrebare, il chemi pe afara, va duceti si va asezati pe o banca [un exemplu...] si ii explici foarte frumos ca e un tip de treaba, ca stii ca te iubeste dar ca numai ai sentimente fata de el, spune-i ca o sa-si gaseasca si el pe cineva care o sa-l iubeasca si cam atat... nu trebuie sa te complici foarte mult pentru. ca el oricum va fi ranit

| Florinapopica a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie cu a ta. Sunt cu un tip de 7 luni. Si de cand a inceput scoala nu mai simt nimic pentru el. El ma iubeste enorm de mult stiu asta dar eu nu mai simt nimic. Parca nu mai vreau sa aud de el. Ma simt sufocata. Si nici acum nu stiu ce sa fac. Da-mi un raspuns daca tu ai facut cevahappy