| Mikeyy a întrebat:

HEy TPU. Sunt intr-o situate foarte disperata.Este o fata pe care eu o plac foarte mult nu stiu ce sa mai fac. Dar unul din prieteni mei incepe sa ii faca avansuri ( in gluma ) ca sa ma faca gelos dar ea nu s-a prins si a din cate vad incepe sa ii placa de el si nu stiu ce sa mai fac stiu ca mai sunt si alte fete dar nu am mai simtit asa tare ceva pentru o fata... Vreun sfat orice? Va rog seriozitate si va rog ajutor Dau funda pentru un raspuns serios

4 răspunsuri:
| fxdhtgdjj a răspuns:

Incearca sa-i spui despre sentimentele tale, dar sa nu fie si prietenu cela pe'a-laturi, si in final daca merge tot ok, sarut-o.winking

| LadyBee a răspuns:

Fi sincer cu ea. vorbeste cu ea cand sunteti doar voi doi si spune-i ce simti pentru ea. cel mai bine ar fi sa nu o saruti din prima... o saruti doar daca esti sigur ca si ea te place. Mult Succes!

| Hash001 a răspuns:

Ujelly, I feel it. Asta e; timiditatea costa.

| KusumiKoharu a răspuns:

Date si tu la eawinking.