| Rucsiii a întrebat:

Sunt intr-o situatie cam dificila.Nu stiu ce sa fac.
Un baiat e cu o fata si acel baiat vrea s-o lase pentru mine. I-am zis ca nu vreau sa-i despart si ca sa mai asteptam. Si el tot insista, si eu il plac, dar.straight face In plus, el m`a abordat primul, deci nu cred ca tinea la fata aia.
Ce sa fac?sad

Funda:*

Răspuns Câştigător
| deeea28 a răspuns:

Asta e cam cu dus si intors. Clar el nu mai tine la fata aia, dar te-ai intrebat daca a tinut vreodata? Poate ca pur si simplu e un fustangiu care umbla cand cu una cand cu alta. Asa cum ii face ei, poate sa-ti faca si tie intr-o zi. Nu e vina ta ca el nu mai vrea sa fie cu ea. Daca vrei sa te risti sa patesti la fel intr-o zi, eu cred ca n-ai ce pierde. Daca nu se intelege cu tipa aia, daca nu vei fi tu urmatoarea, va fi oricum alta. Doar n-o sa stea la infinit cu o tipa cu care nu mai vrea sa fie nu?

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu te mai simti vinovata tu il placi el te place happy

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Punct pentru. deea! si pentru. bella!; mda. acum depinde, nu prea cred eu ca te place ff mult daca zici ca el a renuntat primul la tine. cred ca mai mult este pentru. el o joaca de copil sau ceva in genul "ma joc cu ele pe degete" "azi cu una maine cu alta". nu prea iti recomand sa ai incredere in el. mai bine ii spui ce a fost a fost si vezi cum se comporta, [fundita, iti mai sp pe pm]

| lalabell a răspuns:

Evident ca te place, nu ii desparti tu, se despart pentru ca nu se mai iubesc... evident, daca tu il placi si el te place, e ok...doar ca ar fi mai bine ca dupa ce se desparte de tipa sa mai asteptati putin pana sa dati sfoara in tara ca sunteti impreuna, in rest nu vad de ce v-ati chinui atat.