| CarmennnLove a întrebat:

sunt noua pe aici big grin si scuze ca scriu la aceasta categorie dar este cea mai vizitata! Deci colega mea vrea sa se tunda Bob, tunsoare in colt, ii sta suuuper bine dar ar vrea sa stie care sunt dezavantajele si avantajele acestei tunsori! Multumesc, dau funtita.

2 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Păi dacă nu-l are drept va trebui să-l intindă mereu cu placa... mereu, mereu = > despicarea gravă a firului de păr => mers la coafor. Îşi distruge părul. tot îndreptându-l să caute o coafură potrivită tipului ei de păr ondulat, drept, creţ.

T.

| CarmennnLove explică:

Pai ea se face de 2 ani cu placa si asa, la 3 zile si are un par cu un ascpect foaaaaaarte sanatos, si foarte rezistent de parca mereu vine de la coafor, si daca se tunde scapa si de varfurile arse( nu am abservat sa aiba asa ceva ).