| Iiuoanaaa a întrebat:

Hey TPU
uite cum sta treaba
euc cu prietenul meu ne iubim foarte mult si el mi-a dovedit asta de 1 000 000 de ori
el are 16 ani aproape 17 dar inca e virgin
eu am 14 si sunt virgina si as vrea sa raman virgina pana la 18 ani
iubitul meu spune ca o sa ma astepte si ca nu e o problema ca este dispus pentru ca ma iubeste si ca nu o sa ma insele pentru nimic in lume
ce credeti e posibil? daca siar fi inceput viata sexuala stiu ca cel mai probabil ar fi fost imposibil pentru orice baiat
dar asa...fiind virgin
dau funda
Ps fara mistouripuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Hpzox a răspuns:

Exista barbati virgini si la 20 de ani happy. Faza cum ca baiatul atunci cand e virgin nu simte nevoia sa faca sex e un pic adevarata, nu toti is asa, eu cand aveam 16 ani imi era frica sa fac dragoste si ii ziceam sa astepte si sa aiba rabdare cu mine, avea rabdare era si el virgin dar cand dormeam aman2 si ne sarutam se vedea cum ardea sangele in el dar se abtinea din respect.
Tu ai 14 ani ai putea sa mai astepti un pic si daca te iubeste te va astepta pana cand vei vrea tu sa o faci.
Ai grija de tine si nu te grabi ai tot timpul din lume sa o faci, daca te respecta si te iubeste cu adevarat te asteapta happy

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Bine că prostia, nu doare, că ai asurzii oamenii, pe o rază de mulți km, cu urletele tale.

Ăsta mai este virgin, că nu a avut cu cine să facă sex, până acum!

| кเ๔๔๓เץt a răspuns:

Pai si ce vroiai ca la 14 ani sa nu mai fi virgina.Du-te dracu la scoala si lasa sexu...

| bogdan72 a răspuns:

Daca va iubiti indeajuns de mult da, este.