| Seminica a întrebat:

Unui Baiat a inceput sa ii placa de mine..Si intr-o zi. a venit la mine si a vrut sa ma pupe, ira eu l-am respins( el e genul de baiat care. daca il respingi incepe sa te ignore).
aM NEVOIE DE NISTE sFATURI

Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Constantin112 a răspuns:

De sfaturi pentru ce? ai zis ca l-ai respins acum ce vrei sa fii cu el? laughing
Hotaraste-te si tu ce vrei si nu cred ca e chiar asa greu pur simplu explica-i ca pe moment atunci nu ti-ai dat seama si ca vrei sa vorbiti iar.

1 răspuns:
| Oana_Claudia_1998 a răspuns:

Pai daca e bun. eu zic sa ii spui o scuza buna. daca nu e bun. eu zic sa il lasi in pace happy