| xFaith a întrebat:

Hey TPU.
Unui coleg de la mine din clsa ii place de mine. a recunoscut asta intregii clse. Eu una nu-l plac deoarece il vad ca pe un amic, nimic mai mult.
Imi spuneti va rog. ce sa-i spun fara sa-l ranesc?
Dau fuunda pentru cel mai dragut rasp.

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Spune-i ca nu simti nimic pentru el, dar daca vrea sa ramaneti prieteni, s-au spune-i ca ai prieten si il iubesti mult.Ii va fi greu la inceput, dar v-a intelege! Succes! Pa, pa

1 răspuns:
| mutzy211 a răspuns:

Trebuie sa-i spui adevarul pentru ca altfel, daca te "combini" cu el, in primul rand te minti pe tine si apoi il ranesti pe el. Adevarul doare, dar minciuna doare cel mai tare. succes