| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU... v.ar deranja sa stati cu o fata care are aparat dentar?

10 răspunsuri:
| ZK a răspuns:

Nu, nu prea contează.

| h3r a răspuns:

Ești cuminte, drăguță, isteață și ai aparat dentar. Vezi tu, poate ai doar aparat dentar...și nu ești drăguță, cuminte și isteață.

Pentru asta, nu te mai cataloga. Poate ai undeva un minus, însă îl „acoperi" cu altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu...

| 7639781254 a răspuns:

Nu e un defect chiar asa de mare. Si eu am purtat aparat dentar.

| Xenia16 a răspuns:

Nu conteaza atata timp cat o placi cu adevarat

| WhiskeyFaraNume a răspuns:

Cati ani ai? big grin

| HueyFreeman a răspuns (pentru WhiskeyFaraNume):

Evident destul de putini daca pune o astfel de intrebare.

| ryf007 a răspuns:

Eu unu, da! dar sa nul-l poarte in permanenta..adica inteleg ce iti trebuie dar ne va cam incurca(daca ma intelegi)...winking :*

| AndaBăă a răspuns:

Nu e un defect așa de mare. Dacă ai aparat denar asta înseamnă că nu mai stă nimeni cu tine?! Vei găsi pe cineva care te va iubi așa cum ești. Oricum, ești o fată drăguță și cu aparat dentar. Nu are de ce să afecteze o relație. Dacă te iubește, te iubești și cu aparat dentar. Te pup :*