| anonim_4396 a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati cat mai rapid posibil! Cum pot sa arat cat mai sexy in 2 saptamani? Va rog raspundeti cat mai rapid! Promit FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Lexy ♥ a răspuns:

In primul rad trebuie sa te simti tu bine in pielea ta, apoi sa te imbraci cu haine care sa te avantajeze si care te fac sa te simti cat mai bine in ele.Incearca sa iti faci alta coafura, machiaza-te cat mai natural, pune-ti accesorii...ca sa fi sexy nu trebuie neaparat sa iti scoti sanii pe afara, sau sa te indesi in pantaloni mulati, pana la urma mai conteza si ce scoti pe gurawinking Bafta!

5 răspunsuri:
| AndreeaIonela29 a răspuns:

Păi eu știu o modalitate, încearcă să te barbierești, asta diferă de vârstă, iar apoi iați geci din alea sexy de piele, și blugi de stau așa pe tine, și să fie tricotați, adică tăiați, și niște adidasi mișto.Am uitat să zic ceva, la bărbiereală să îți faci cioc, așa are iubitul meu și m-a impresionat:X

| daniellllaaaa a răspuns:

Sunt fata!

| daniellllaaaa a răspuns:

Sunt fata

| NeneaGogu a răspuns:

Arata-ne o poza cu tine. cum vrei sa ne dam seama in ce hal arati?

| twitttttt a răspuns:

Te speli la cur...glumesc.Incearca sa te imbraci cat mai bine, cu bluze, tricouri decoltate, foloseste parfum laughing, imbracate cu blugi strmti, mergi la sala... etc.