| Avocado7 a întrebat:

Hey tpu.vecina mea are 15 ani si ii place de un baiat de 18 ani.se iubesc foarte mult dar nu reusesc sa se intalneasca prea des, pentru ca ea sta in Anglia si el in Romania dar se intalnesc mereu cand vine vara aici.cand se vede cu el ma ea mereu si pe mine pentru ca suntem prietene foarte bune.dar parinti ei nu o lasa pentru ca zic ca trebuie sa invete, dar totusi amandoi invata si au note foarte bune.Credeti ca e bine sa mai fie impreuna?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E foarte bine sa fie impreuna ( raspuns tipic TPU).

| Slendăriț a răspuns:

Da! Daca se iubesc mult ar trebui sa fie impreuna! Si intr-o buna zi ar trebui sa inteleaga si parintii ei. Iubirea trebuie sa se dezvolte atunci cand este atins punctul culminant(cred ca sti la ce ma refer).Dar trebuie ca nimic sa nu le stea incale. Oricum spune-i prietenei ale mult succes in continuare! Si sa aiba grija!