| Guapaaa a întrebat:

Hey TPU, voi v-ati desparti de cineva doar pentru ca realizati ca fizic nu ajunge la standardele voastre? Desi iubiti acea persoana?

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca "nu ajunge la standardele" mele, inseamna ca nu sunt atras fizic de ea...nu? Daca nu sunt atras fizic de ea, nu am cum sa fiu indragostit de ea.

| Miruna333 a răspuns:

Nu, pentru ca nu as putea fi cu cineva care nu le indeplineste. Dar, daca as iubi o persoana si ar face unele lucruri, sa nu se mai ingrijeasca, sa isi neglijeze igiena si asmd, da,

| Giulia911 a răspuns:

Cum adică nu ajunge fizic la standardele mele? Te referi la faptul ca nu-mi place cum arata? În cazul în care are calitatiile morale pe care le vreau, nu-l părăsesc niciodata, indiferent de cum arata.