| iubescviata21 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati! Imi place un baiat si nu stiu daca si lui ii place de mine. Poate ma considera o simpla amica! E 'vagabont', dar cand pune suflet, pune! Intr-un fel vreau sa i uit pentru ca stiu ca nu va fi ceva intre noi! poate iubeste pe alta, sau.! Nu pot sa-l uit! Intr-o perioada l-am uitat! Dar acum iar ma gandesc la el! imi spunea lucruri dragute, dar acum, asa cred eu, par fara nicio valoare. Cand intreba cineva cu cine vorbeste, spunea ca vorbeste cu viitoarea prietena (adica eu ). Am luat o pauza de 2 saptamani si acum am inceput iar sa vorbim. Doare gandul ca sunt folosita si ca vorbeste cu mine doar sa nu ma supar. In 2 saptamani putea sa-mi dea un mesaj cu "ce faci?" sau d`astea! Cine stie cu cate fete mai vorbeste! Sa il intreb nu indraznesc! ieri i-am zis ca peste cateva zile e ziua indragostitilor. si am zis ceva de genu : ma indragostesc si eu pana pe 14? si el a zis da. Eu am spus ca nu ma indragostesc prea repede si nici n`am de cine iar el, "poate o sa ai ". oh go on. Vreau o parere din afara. poate nu interpretez eu prea bine. kiss kiss

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Eu cred ca baiatul asta e un mare fustangiu si se foloseste de tine[nici nu iti da pace dar nici nu vrea sa fie cu tine]

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu merită, e un mare curvar pe românește, treci mai departe.

| TheAce a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa il aduci in zona lui de comfort si sa il inviti undeva unde sa vorbiti liber. Dialogul deschis e totul. Zona de comfort e acolo unde ''smecherismele'' sunt lasate la usa si sunt inlocuite de sinceritate si profunzime. Si nu-i asa greu sa duci pe cineva acolo. Trebuie doar sa-i arati sa esti capabil sa intelegi, sa asimilezi si ca esti de incredere.

| MihaiDan97 a răspuns:

In primul rand,e foarte greu sa inteleg ce mi-ai spus aici,im al doilea rand:Cat de mult iti place de el?,Chiar vrei o relatie cu cineva care e atat de,, vagabond", deci pe bune vrei pe cineva cu care vorbesti dupa asta sa nu mai vorbesti o perioadata de timp, el se uita de tine complet si sa revina, fara misto cred ca a umplat dupa una in acele 2 saptamani si nu a reusit ca asa s-a intors la tine, deci eu zic sa nu fi cu el, prea vagabond, eu zic sa te uiti si in jur poate gasesti pe cineva mai bun.Cati ani ai? si daca vrei vb in privat iti dau id de mess in mesaj.

| Sultan a răspuns:

Se crede un mare vrajitorhappy Cand iti mai spune o chestie de asta, intreaba-l daca esti prima care o aude sau a mai zis-o deja la 1000 de fete.

| vladutGAMER a răspuns:

Cred ca un nemernic,(ticalos, piaza rea)