| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Hey TPU!:*

Vreau si eu niste mesaje de noapte buna simpatice, care sa-l fac sa zambeasca pe cel care le primeste. Sunt pentru tipul pe care il plac, si ma placewinking. Vreau ceva usor amuzant, fara declaratii cu te iubesc si d`astea. Cv de genu` : "Ma scuzati de deranj tocmai a`ti primit un msj de noapte buna insotit de un pupic dulce. Dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul". Dar nu d`astea luate dupa net ca pot sa dau si eu search pe googlewinking Ceva cat mai original. Promit ca dau funda la cale mai frumoase love struck (scuzati categoriapuppy dog eyes)

4 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Nb,somn usor:*
Sa ma visezi
Exact peste tine pe covorlove struck:*

| jaka_7600 a răspuns:

Iti multumesc de o zi de miraol acolo unde vei calatori in vis te voi intilni in cartea vetii mele pe tine tem inscris in pagini de aur noapte buna iar eu voi scrii mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi simţi paşii sfioşi cum se-apropie de patul tău?
Îmi auzi soapta dulce-n liniştea serii?
Îţi privesc pleoapele cum se-nchid...
Te privesc zâmbind,te sărut pe frunte
Şi promit să-apar în visul tău,somn uşor!

Închide ochişorii tăi frumoşi şi voi aparea lângă tine. Nopte bună.

Zâmbeşte-mi în adierea sentimentului ce te răzbate şi priveşte steaua sufletului meu ce străluceşte doar pentru tine.

Somn uşor, vise plăcute Îngeraşul tău o să te sărute.

Ştii?! Mi-am pierdut ursuleţul cu care dormeam, nu vrei să vii să-i ţii locul? Somn uşor.

O noapte de vis!

| cristina_9853 a răspuns:

Noapte buna vise placute purecii sa te sarute