| Criss003 a întrebat:

vrem sa ii pregatim doamnei diriginte un cadou de Craciun. Noi fetele din clasa ne-am gandit la un dans si probabil vom lua si 3-4 baieti. Dansul vrem sa il facem pe melodia: mariah carey- all i want for christmas is you. Si vrem si noi mai multe ideiiii.va rugam vrem idei de dansuri. fundaaaaaaaaaaa p. s.-suntem 8 fete. scuze pentru categorie. este cea mai vizitata. si daca s-ar putea pasii sa fie explicati ar fi perfect. va roooooggggggg.big grin

1 răspuns:
| Anonimgirltpu a răspuns:

E imposibil sa iti explice cineva un dans in scris. Cel mai bine e sa va uitati la videoclipuri cu dansuri. Sunt pe youtube o suma.