| Budincăă a întrebat:

Hey, TPU love struck.Pe 28, sambata facem excursie si am planuit sa facem un dans hip-hop pentru diriga.Eu ma ocup cu hainele, deci imi puteti da si mie niste idei cu ce am putea sa ne imbracam?thinking Orcum tricoul o sa fie alb si o sa scrie pe el: pentru mami noastra.:X dar habar nu am ce pantaloni.thinking sau daca vreti mai dati'mi idei in legatura cu tricourile, dar pe deasupra tricourilor vom avea un hanorac cu gluga si la sfarsitul dansului vom da hanoracul jos si vom arata tricourile.deci,FUNDAAlove struck.Mersi anticipat.:*. Scuze >categoria.:"

3 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

Pai ar putea sa fie niste pantaloni gen asa :http://www.google.ro/......tp?/imgres

Crede-ma ca ar fi o combinatie super cu tot cu tricou si hanorac.
Sau niste pantaloni scurti.
Una din 2.
Bafta;;)

| alinutza_4400 a răspuns:

E ok,cu tricoul si hanoracul.,buna idee, poti sa asortezi la ele pantaloni de trening mai stramti jos si putin lasati sus., ii gasesti uh oriunde sau intrebi vanzatorii dk.au asa ceva.Probabil ca pantalonii o sa fie negri, tricoul e alb, ar fi bine ca hanoracul sa fie si el negru.In picioare puteti sa va luati ceva.conversi alb-negru sau tenisi colorati(rosu, roz). Succes happy :*

| Budincăă explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar mai astept si altele.big grin ma voi orienta spre cei aratati de miss dar sa mai vad si altelethinking Mersi :*